МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Відбулася зустріч студентів Хмельницького інституту та коледжу МАУП з бійцями легендарної Третьої окремої штурмової бригади.

 

«Не панікуй! Готуйся!»

 

На початку минулого тижня в Хмельницькому відбулися зустрічі із представниками Третьої окремої штурмової бригади, яка була сформована на базі полку «Азов» та легіонерів молодіжного осередку азовського руху «Центурія».

1 квітня представники 3 ОШБр відвідали Хмельницький економіко-правовий фаховий коледж МАУП, а 3 квітня – Хмельницький інститут МАУП.

Третя окрема штурмова бригада – добровольчий підрозділ, сформований у перші дні повномасштабного вторгнення.  Засновник – перший командир полку «Азов» Андрій Білецький.

Боєць «Тренер» розповів студентам, що Третя окрема штурмова бригада сформована на тих самих принципах, на яких стоїть легендарний «Азов» та весь Азовський рух. Базові світоглядні засади азовських підрозділів – україноцентризм, традиціоналізм, ієрархія й відповідальність. Пройшовши складний відбір, до лав бригади потрапляють лише високомотивовані та сильні духом бійці, готові до постійного вдосконалення та важких боїв з ворогом на передовій.

Кістяком добровольчого загону ТрО, створеного 24 лютого 2022 року, з якого починається історія бригади, стали ветерани ОЗСП «Азов» Національної Гвардії України та представники Азовського руху.

«Тренер» розповів, що не є кадровим військовим. Будучи волонтером з 2014 року, з повномасштабним вторгненням, він прийняв рішення взяти зброю до рук, щоб захистити своїх рідних та Україну.

Друг «Блондин» розповів про молодіжну організацію азовського руху «Центурія», будучи її представником, та запросив студентів доєднатися до неї. Пройти навчання в «Центурії» можуть хлопці й дівчата віком від 14 до 18 років. Слід зазначити, що інформація викликала зацікавленість серед молоді, тому багато з них записалися для проходження підготовки за програмою організації.

Для добровольців, яких набирають в «Центурію», це є можливістю познайомитися з азовським рухом та з бойовими підрозділами. І в майбутньому, після досягнення повноліття, за бажанням пройти випробування та доєднатися до «Азову» або Третьої окремої штурмової бригади.

 «Тренер», розповів, що в Третій штурмовій бригаді розпочато тестовий тиждень, який триває на регулярній основі. Ці вишколи створені для того, щоб здобути базові знання у військовій сфері. Такі тижні регулярно проводять інструктори 3 ОШБр, які мають бойовий досвід. Під час проходження вишколу добровольці живуть за режимом організації, проходять навчання та мають можливість обрати військову спеціалізацію, яка підходить саме їм. 

 «Ми надаємо повне забезпечення, постійне навчання, ми запрошуємо в родину. Тому що саме Третя окрема штурмова бригада, як представник азовського руху – вона є родиною. В нас можна звернутися до командира бригади на «ти» і «друже». Ми так звертаємось один до одного, — розповів боєць Третьої штурмової бригади з позивним «Тренер».

Це не рекламна кампанія, не акція, не пропаганда. Третя штурмова бригада поширює ідеали націоналізму, патріотизму та любові до України.