МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбулися заходи до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку

     Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development) покликаний нагадувати міжнародній спільноті про необхідність використання науково-технічних досягнень в інтересах миру та розвитку на благо людської цивілізації, а також сприяти популяризації ролі науки в якості інструменту, що знаходиться на службі суспільства.     Саме завдяки науковим досягненням світ рухається вперед.

     У 2020 році темою дня науки стала «Наука на службі суспільства в боротьбі з пандемією». Саме тому завідувач медичного пункту Хмельницького інституту МАУП Щерба Е.В. у цей день ще раз наголосила студентам про необхідність дотримання усіх протиепідемічних заходів.
Як відомо, самоізоляція – найефективніший спосіб боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. А ще помічною є перевірена інформація, знання простих речей, які рятують.

Емілія Вікторівна розповіла, як саме можна убезпечити себе, коли ви все ж таки знаходитесь серед інших людей, а саме:

1. Регулярно та ретельно мити руки з милом – упродовж 20-40 секунд або обробляти дезінфікуючими для рук спиртовмісними (від 60%) засобами.
2. Не торкатися брудними руками своїх очей, носа та рота.
3. Уникати місць скупчення людей.
4. Повноцінне харчування, здоровий сон, фізичні вправи та водний баланс організму.
5. Термічно обробляти продукти.
6. Не їсти сире м’ясо, м’ясні субпродукти та яйця.
7. Уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання. Мінімальна дистанція – 1,5 метра.
8. Намагатись уникати контактів з тваринами, після контакту обов’язково потрібно мити руки.

     Всесвітній день науки під егідою ЮНЕСКО проводиться цілий ряд різноманітних заходів спрямованих, як на роботу з науковими та навчальними колективами, так і на тісну взаємодію з урядовими організаціями. Це не тільки є фактором популяризації тих чи інших наукових напрямків і технологій, але і багато в чому позбавляє суспільство від деструктивного непорозуміння, зміцнюючи довіру і сприяючи позитивному прогресу всього нашого суспільства.