МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбувся захід до Міжнародного дня відмови від паління.

 

Щорічно в третій четвер листопада в більшості країн Світу та Європейського Союзу відзначається Міжнародний день відмови від паління, встановлений Американським онкологічним товариство у 1977 році. Незабаром до цієї корисної ініціативи стали приєднуватися у всьому світі. А пізніше, в 1988 році, за пропозицією ВООЗ виник молодший брат цього Міжнародного дня – Всесвітній день без тютюну, який зараз відзначається 31 травня.

Статистика ВООЗ дуже сумна. Епідемія тютюнопаління в 20 столітті забрала з життя понад 100 мільйонів людей. У XXI столітті ця цифра може вирости на порядок. Близько 63% всіх смертей на землі відбувається через неінфекційні захворювання. Тютюнопаління в цій страшній статистиці займає стійку позицію лідера.

Саме тому знаковою подією стало напередодні його відзначення – 13 листопада проведення Хмельницьким центром здорової молоді Міжнародної антинаркотичної асоціації лекції для студентів Хмельницького економіко-правового фахового коледжу та Хмельницького інституту МАУП на тему: «Хворобозалежність».

Лекційний матеріал та слайди до нього подано у вигляді живого диспуту, під час якого до студентського загалу донесено інформацію щодо видів залежності, обговорено їх розвиток та згубний вплив на молодь України, а також окреслено шляхи можливої допомоги у подоланні хворобозалежності.