МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбувся захід до Дня українського добровольця.

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Дата 14 березня була обрана не випадково. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету.

Кафедрою права та правоохоронної діяльності Хмельницького інститут МАУП було проведено захід до Дня українського добровольця. Кандидат історичних наук, доцент кафедри Валентина Парандій та доктор філософії в галузі права, доцент кафедри Алла Авсієвич розповіли студентам-правникам декілька історій українських добровольців: Василя Сліпака (позивний «МІФ»), Романа Ратушного, Артемія Димида, В’ячеслава Зайцева та Дмитра Коцюбайла (позивний «ДаВінчі»).

Зараз Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії – повномасштабну збройну боротьбу з російським агресором за власну незалежність і територіальну цілісність. Завжди, у найважчі часи нашої історії, знаходилися відважні, які добровільно брали зброю до рук і ставали на захист своєї Батьківщини.

Студенти переглянули документальну стрічку режисера Леоніда Кантера «Добровольці Божої чоти», що розповідає про події 2014-го року: історію творення нової української армії.

Нині добровольцем став увесь Український народ: ті, хто прийшов до центрів комплектування та поповнив ряди Збройних Сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони; ті, хто всіляко допомагає захисникам і готовий стати до їхніх лав завтра. Наша готовність добровільно стати на захист України є вирішальною запорукою нашої перемоги.

 

Разом до Перемоги!