МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбулося вшанування пам’яті  Героїв Небесної Сотні.

20 лютого щорічно відзначається День Героїв Небесної Сотні. Студентські ради Хмельницького інституту МАУП та Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП зініціювали та організували проведення мітингу-реквієму на вшанування пам’яті загиблих на Майдані у 2014 році.

Студенти та викладачі у спільний молитві віддали шану загиблим у ті трагічні лютневі дні. Отець Олександр, завідувач кафедри українського православ’я і теології, наголосив на необхідності молитви за душі усіх хто загинув 10 років тому і тих, хто зараз віддав життя за Україну.

Директор Інституту Леонід Білий нагадав, що у ті трагічні дні десять років тому розпочалася російсько-українська війна, яка триває і досі. Тому ми маємо пам’ятати про усіх, хто віддав життя у боротьбі за незалежність України.

Пам’ять про Героїв Небесної Сотні має бути живою, сьогодні як ніколи ми розуміємо як ціною власного життя Герої виборюють свободу і незалежність нашої країни. Наша боротьба триває. Хай живе вільна Україна!

 

 Молитва:

Непереможний, неосяжний і могутній у боротьбі Господи Боже наш! Молимо Тебе, пом’яни у Царстві Твоєму воїнів, що віддали життя своє за свободу і незалежність України, і осели їх у Свої небесні обителі. Зглянься милостиво, Премилосердний Господи, на рани їхні і страждання, і визнай за подвиг добрий і Тобі угодний.

Поглянь, Господи, на сердечну скорботу і журбу нашу і змилосердься, Всеблагий Господи! Ти взяв від нас рідних, близьких і друзів наших, але не позбав нас Твоєї ласки і подай Україні нашій перемогу і твердий та справедливий мир. Даруй воїнам, які віддали життя своє за Україну і український народ, Царство Небесне і сотвори їм вічну пам’ять. Амінь.