МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та Героїв російсько-Української війни.

Україна – територія гідності й свободи. Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані 2013-14 роках та й зараз доводить це щодня, щогодини та щохвилини. Це  важке випробування, але українці довели свою любов до країни, продемонструвавши найкращі якості – честь і мужність. Україною потрібно пишатися і просто неможливо її не любити!

Єдність і свобода роблять нас гідними дітьми нашої країни. 28 лютого студенти Інституту та Коледжу вшанували усіх хто загинув у російсько–Українській війні, що розпочалась у лютому 2014 року.

Студенти запалили свічки, згадали імена героїв, разом з отцем Андрієм прочитали молитву. А також ознайомилися з віршами українських поетів присвяченими Революції  Гідності. Приємним сюрпризом було відео-звернення ношого студента, який навчався на спеціальності «Туризм» Максима Бевзи. Зараз він захищає нашу країну у складі батальйону бойових медиків. У відео Максим звернувся до студентів з закликом єднатися задля скорішої перемоги.

 Також до слова був запрошений директор Інституту Леонід Білий та директор Коледжу Валентина Парандій. Керівники наголосили студентам про важливість бути гідними називати себе українцями та пам’ятати нашу історію.