МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти Хмельницького інституту вшанували пам'ять Героїв Крут

     29 січня 2019 року у Хмельницькому інститутті МАУП студенти та викладачі вшанували пам’ять Героїв Крут.
     У пам’яті кількох народів зберігається історія про 300 героїв, що загинули, захищаючи свою землю від нападників. У давніх греків це були 300 спартанців при Фермопілах, у грузинів – 300 арагвійців на підступах до Тбілісі, а в українців – 300 козаків під Берестечком та 300 юнаків під Крутами. У бою під Крутами полягли київські студенти й учні, що 1918-го стали на захист незалежності своєї Вітчизни.    

   Захід розпочався з історичної довідки про бій під Крутами 29 січня 1918 року.  Ведучі Аліна Руденко та Максим Бевза розповіли присутнім про подію витримками із історичних документів, поетичними рядками – про героїв Крут, про бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу та незалежність.

       У ході заходу відбувся перегляд відеороликів: «Бій під Крутами 100 років», «Бій під Крутами» «Соціальна реклама – Крути. Вони боролися, щоб ми перемогли».

     Настоятель Каплиці імені Святого Рівноапостольного Князя Володимира о. Михайло відслужив молебень за загиблими під Крутами.    

     Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських юнаків, які віддали власне життя за свободу, незалежність та цілісність України.