МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
У Хмельницькому інституті відбувся випуск студентів

     27 червня 2019 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулася знаменна і радісна подія – урочисте вручення дипломів випускникам.

     Сьогодні вручали дипломи студентам Хмельницького Коледжу та Інституту – молодшим спеціалістам, бакалаврам, магістрам денної і заочної форм навчання.

     Ще вчора були студентами, а сьогодні стали дипломованими спеціалістами. За роки навчання у Академії студенти отримали цінний багаж знань, які вони зможуть використати для побудови успішної кар’єри.
На урочистому врученні були присутні представники громадських установ, викладачі, студенти, батьки і друзі випускників. У цей сонячний день усіх переповнювали емоції від щастя. Адже Хмельницький економіко-правовий коледж та Інститут МАУП став для них другим рідним домом, викладачі – батьками, а одногрупники – найкращими друзями.

     Свято розпочалось з вітального слова директора Хмельницького інституту МАУП Л. Г. Білого. З вітальним словом виступила директор Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП В. О. Парандій. Вони зазначили, саме у нашому закладі вищої освіти розпочався шлях студентів у світле майбутнє. Хмельницький інститут МАУП – це їхня Альма-матер, основа від якої вони будь далі рухатися по професії. Усі бажали випускниками бути професіоналами своєї справи і завжди звертатися за порадами, які з радістю нададуть їм педагоги нашого Інституту.

     На святі звучали гімн України і гімн Академії. Під гімн Академії відбулося вручення дипломів.
Ми пишаємося своїм Інститутом і горді за своїх випускників. Тож у добру путь, наші випускники, і нехай він буде щасливим!