МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Участь студентів Хмельницького коледжу та інституту МАУП у творчому челенджі МОН України «Вишиванка – місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців»

 

У третій четвер травня традиційно відзначається День вишиванки. З нагоди свята 18-19 травня 2022 року відбувся творчий онлайн-челендж «Вишиванка – місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців» за ініціативи ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».

Захід об’єднав близько 700 представників закладів вищої та фахової передвищої освіти зі всієї країни. У челенджі взяли участь студенти, науково-педагогічні та педагогічні працівники, співробітники й бібліотекарі.

Студенти Літературної студії Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП Наталія Маначин, Дарія Маначин, Адріана Найчук та студентка Марія Яремчук Хмельницького інституту МАУП взяли участь у творчому челенджі «Вишиванка – місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців».

Марія Яремчук декламувала поетичний твір жестовою мовою. Учасниці Літературної студії Наталія Маначин, Дарія Маначин, Адріана Найчук представили колективний виступ – декламування поезії та виконання пісні «Ой, у лузі червона калина».

 

Цьогоріч свято було як ніколи пронизане українськими реаліями, духом патріотизму, незламністю та повагою до традицій. Під час заходу учасники читали вірші та прозу, виконували українські пісні та літературно-музичні композиції національно-патріотичного спрямування.

Записи трансляцій творчого челенджу доступні за посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?v=aM0F4mighp8

https://www.youtube.com/watch?v=dAqm4yLZSrk

Учасниці від МАУП долучилися до заходу, що сприяє єднанню українського народу, зміцненню духовних, культурних основ розвитку українського суспільства і держави, збереженню національних традицій, звичаїв, культурних надбань, а сьогодні отримали підтверджуючі документи – сертифікати учасників.