МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

      27 червня 2018 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Інституту та Коледжу.

В цей день дипломи отримали бакалаври права, психології, фінансів, управління персоналом та молодші спеціалісти права та фінансів.

 Також випускникам Коледжу було вручено атестати про повну загальну середню освіту.

     Привітати випускників зі святом прийшли їхні батьки, викладачі, секретар Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Дацюк Олександр Анатолійович, директор Державного архіву Хмельницької області Байдич Володимир Григорович, директор державного  історико-культурного заповідника «Самчики» Пажимський Богдан Олександрович, начальник Хмельницького відділення ПАТ «Комерційний індустріальний банк» Гап Євген Іванович, директор Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любецька Мар’яна Миколаївна, заступник директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Хмельницькій області Варфоломєєва Олена Вікторівна, Голови Державних екзаменаційних комісій та ін.

Зі словами до випускників звернувся директор Інституту Білий Леонід Григорович: “… Не забувайте, що ви вчились для того, щоб розум і серце віддавати людям. Любі наші випускники, для нашої Академії Ви стали часткою неповторної історії, дуже хвилюючою і пам’ятною. Ваші викладачі, які створили для Вас чудову країну знань, будуть берегти теплий спогад про Вас, перейматися вашою подальшою долею…”. Також Леонід Григорович запросив випускників для подальшого навчання.

А на останок викладачі кафедри українського православ’я та теології освятили випускників у добру путь!

https://www.youtube.com/watch?v=FqZknnOQF3c&feature=youtu.be