МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбулося урочисте вручення дипломів.

 

У Хмельницькому інституті МАУП відбулося урочисте вручення дипломів. Нам надзвичайно приємно, що отримували дипломи випускники, які успішно склали ЄДКІ (єдиний державний комплексний іспит), а студенти Хмельницького інституту МАУП показали 100% успішність!

Цей день, що мав стати для усіх святом, але війна поставила свої пріоритети. Тому урочистості розпочалися з хвилини мовчання у пам’ять усіх чиє життя забрала ця страшна війна.

Багато хто з випускників на даний час боронить наше життя на фронті і у Інститут завітали їх дружини та діти, щоб отримати за них дипломи.

Під час таких важких випробувань надзвичайно важливо мати опору яка дає сили для боротьби. Для наших випускників такою опорою тепер буде їх знання та освіта. Ми віримо, що кожен зможе реалізувати себе у професії, пройти свій шлях гідно.

На цьому ми не ставимо крапку – це тільки початок нашої спільної історії. Ми тепер назавжди поєднані спільною ALMA MATER – Міжрегіональною Академією управління персоналом.

 

Більше фото розміщено за посиланням: https://www.facebook.com/media/set?vanity=himaup&set=a.893627889432083&locale=uk_UA