МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбулися загальні збори студентів які проживають у гуртожитку.

На зустріч зі студентами прийшли представники адміністрації закладу, завідувачі кафедр, куратори академічних груп. На зборах було розглянуто ряд нагальних питань.

Директор інституту Білий Леонід Григорович привітав студентів з початком навчального семестру та зауважив, що адміністрація навчального закладу постійно працює над покращенням умов проживання та відпочинку студентів, зміцнення матеріально-технічної бази та докладає максимум зусиль щоб всі питання, з якими звертається рада студентського самоврядування гуртожитку, вирішувалися якнайшвидше, при цьому зауваживши, що велика роль та відповідальність за організацію роботи гуртожитку лежить і на студентському самоврядуванні.

Заступник директора Парандій Валентина Олександрівна наголосила на необхідності чіткого дотримання правил внутрішнього розпорядку гуртожитку, акцентувавши увагу присутніх на правилах безпеки під час повітряних тривог, на заборону розпиття алкогольних напоїв та тютюнопаління.

Присутніх було поінформовано про  дотримання протиепідемічних заходів, пов’язаних із збільшенням випадків сезонних захворювань. Звернуто увагу присутніх на запобіганні харчових отруєнь.

Педагог-організатор Алла Антонівна Ясінська розповіла студентам правила переселення з однієї кімнати в іншу, наголосив на дотриманні культури зовнішнього вигляду та спілкування, про дотримання графіку закриття дверей гуртожитку в нічний час.

Також виступили представники студентського самоврядування гуртожитку з своїми  пропозиціями.

На всі питання, які цікавили студентів було надано вичерпні відповіді.