МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року.

 

Від Дня ЗНАНЬ до Дня ПЕРЕМОГИ!

Пройдемо цей шлях РАЗОМ!

БУДЬ З НАМИ!

 

1 вересня у Хмельницькому інституті МАУП та Хмельницькому економіко-правовому фаховому коледжі МАУП відбулися урочистості з нагоди початку 2023/2024 навчального року.

Студенти-першокурсники, батьки, професорсько-викладацький склад, гості з самого ранку збиралися на храмовій площі перед навчальним корпусом Інституту.

Враховуючи заходи безпеки на урочистостях були присутні тільки студенти й курсу Інститут та Коледжу, що вступили на навчання у 2023 році. Урочистості розпочалися з Гімну Академії та Гімну України.

На заході бути присутні почесні гості – Захисники України.

 

Майже 10 років Україна бореться з російською агресією. Починаючи з 24 лютого 2022 року Народ України дав гідну відсіч агресорові вздовж усієї лінії фронту. Активний спротив з боку Збройних Сил України, сил територіальної оборони та українських громадян спричинив значні втрати російських окупантів та зламав плани Кремля щодо здійснення «швидкої війни», захоплення Києва та ключових міст України.

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих воїнів.

Кожна добра справа має розпочинатися з молитви. До слова запросили отця Олександра (завідувача кафедри теології та українського православ’я, протоієрея) та отця Андрія (настоятеля Каплиці імені Святого Рівноапостольного Князя Володимира).

Після спільної молитви представники Окремого центру спеціальних операцій «Захід» імені князя Ізяслава Мстиславича вручили колективу Інститут шеврони свого підрозділу. Директор Інститут Білий Леонід Григорович та отець Олександр вручили бійцям подарунки від Академії та молитовники українського воїна.

Відбулася важлива подія для усіх хто вступив на навчання до Інституту та Коледжу – директор Інститут та почесні гості вручили першокурсникам залікові книжки та подарунки від Президента Академії.

Під час урочистостей відбулося нагородження переможців та лауреатів загальноінститутського студентського рейтингу «Якість освіти – 2023».

Впевнено крокуємо у новий навчальний рік!

З Божою допомогою, з вірою у власні сили та у силу Української Армії!

Слава Україні!

Слава її Героям!

Слава Богу за все!

Більше фото тут.