МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
У Хмельницькому інституті відбувся випуск студентів


     20 березня 2019 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулася знаменна і радісна подія – урочисте вручення дипломів випускникам.
Сьогодні вручали дипломи студентам Хмельницького Коледжу та Інституту – молодшим спеціалістам, бакалаврам, магістрам спеціальностей економіка, психологія, фінанси, туризм, банківська справа а страхування, право денної і заочної форм навчання.

         Ще вчора були студентами, а сьогодні стали дипломованими спеціалістами. За роки навчання у закладі вищої освіти студенти отримали цінний багаж знань, які вони зможуть використати для побудови успішної кар’єри.

     На урочистому врученні були присутні представники громадських установ, викладачі, студенти, батьки і друзі випускників. У цей сонячний день усіх переповнювали емоції від щастя. Адже Хмельницький економіко-правовий коледж та Інститут МАУП став для них другим рідним домом, викладачі – батьками, а одногрупники – найкращими друзями.

     Свято розпочалось з вітального слова директора Хмельницького інституту МАУП Л. Г. Білого. З вітальним словом виступила директор Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП В. О. Парандій. Вони зазначили, саме у нашому закладі вищої освіти розпочався шлях студентів у світле майбутнє. Хмельницький інститут МАУП – це їхня Альма-матер, основа від якої вони будь далі рухатися по професії.  

     Привітав студентів директор Державного історико-культурного заповідника «Самчики» Б. О. Пажимський (голова державної екзаменаційної комісії), декан гуманітарно-економічного факультету Хмельницького інституту МАУП В. Д. Коцюк. Усі бажали випускниками бути професіоналами своєї справи і завжди звертатися за порадами, які з радістю нададуть їм педагоги нашого Інституту.

      На святі звучали гімн України і гімн Академії. Під гімн Академії відбулося вручення дипломів.

     Ми пишаємося своїм Інститутом і горді за своїх випускників. Тож у добру путь, наші випускники, і нехай він буде щасливим!