МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбулося урочисте вручення дипломів випускникам.

 

5 квітня 2024 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулася знаменна подія – вручення дипломів випускникам.

Дипломи отримали студенти Хмельницького коледжу та інституту МАУП – фахові молодші бакалаври, бакалаври та магістри денної і заочної форм навчання.

Ще вчора були студентами, а сьогодні стали дипломованими фахівцями з економіки, права, туризму, психології, правоохоронної діяльності. За роки навчання в Інституті студенти отримали цінний багаж знань, які вони зможуть використати для побудови успішної кар’єри.

Розпочався наш захід, насамперед, з подяки Збройним Силам України за те, що маємо змогу бути разом у цю урочисту мить. А також, вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх загиблих від російської агресії.

Урочисте зібрання розпочав директор Хмельницького інституту  МАУП Білий Леонід Григорович, який висловив щирі слова вітання з нагоди закінчення закладу, побажав знайти своє місце в житті.

Він зазначив, саме у нашому закладі розпочався шлях студентів у майбутнє. Хмельницький інститут МАУП – це Альма-матер, основа від якої вони будь далі рухатися по професії. Ми пишаємося своїм Інститутом і горді за своїх випускників. Тож у добру путь, наші випускники, і нехай він буде щасливим!

Також зі словами подяки до керівництва Інституту та до викладачів від імені усіх випускників звернулася випускниця спеціальності «Право» Кулик Юлія. Вона подякувала за найприємніші роки навчання та побажала курівництву закладу і викладачам натхнення, високих професійних досягнень та  вдячних студентів.

Щасливої Вам дороги та кар’єрного зросту, дорогі випускники!  Бажаємо Вам нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, та Божого благословення!

 

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=himaup&set=a.945180100943528