МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти та викладачі Хмельницького інституту МАУП взяли участь у заході до Дня українського добровольця.

Студенти та викладачі Хмельницького інституту МАУП взяли участь у патріотичній зустрічі «Українські добровольці – мужні, сильні, незламні», що відбулася у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці до Дня українського добровольця. 

Спікерами заходи були: Сергій Кобилянський – головний спеціаліст управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради, який в перші дні широкомасштабного військового вторгнення росії на територію України добровільно став на захист Батьківщини, вступивши до лав Збройних сил України; Ніна Корнієнко – голова ГО «Волонтерський лідер».

Ніна Корнієнко розповіла, як з початку повномасштабного вторгнення почала допомагати військовослужбовцям, як збирала гроші на їхні потреби, а потім з однодумцями стали готувати для військових сухі супи, борщі, каші та відвозити бійцям на передову; про команду постійних волонтерів, які приходять на допомогу у свій вільний від роботи та справ час.

Сергій Кобилянський розповів молоді про те, як для нього розпочалася повномасштабна війна росії проти України, про свою службу, мотивацію, поділився моментами воєнного життя, що найбільше запам’яталися.

Під час заходу презентовано книжково-ілюстративну виставку "Герої нескореної Батьківщини".