МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Участь студентів і викладачів Хмельницького економіко-правового фахового коледжу, Придунайської філії та Деснянського економіко-правового фахового коледжу МАУП у патріотичній зустрічі поколінь «Тих днів не змовкне слава».

 

5 травня 2022 року студенти та викладачі Хмельницького економіко-правового фахового коледжу, Придунайської філії та Деснянського економіко-правового фахового коледжу МАУП у рамках заходів Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні взяли участь у зустрічі поколінь «Тих днів не змовкне слава».

Даний патріотичний захід організувала Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека на платформі Zoom.

Доповідачами були: капітан військової частини А4239 Олексій Наконечний; старший науковий співробітник відділу історичних досліджень Голодомору-геноциду «Інституту дослідження Голодомору» Національного музею Голодомору-геноциду» Андрій Іванець; голова комітету ветеранів війни обласної ради ветеранів Володимир Бастричев. Під час заходу працювала виставка «Дорогами війни, дорогами пам’яті».

Доповідачі у своїх промовах нагадали про наслідки Другої світової війни на теренах України, порушили питання війни сьогодні, що торкнулася кожної української родини і назавжди залишить слід у наших серцях.

 

Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв війни. Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції (Об’єднаних націй) як у складі Червоної армії, так й армій західних союзників і підпільних рухів Опору – та здійснили значний внесок у перемогу над нацизмом. А українська земля була одним з основних полів битви у цій війні. Кожна нація, яка зробила свій внесок у перемогу над нацизмом, має моральне право пишатися цією шляхетною справою, однак ні одна країна не може претендувати на одноосібне привласнення собі статусу країни-переможниці і тим більше заявляти, що в світовій війні могли перемогти без допомоги інших.

Після перемоги у російсько-українській війні, наша держава та Український народ отримає нове державне свято перемоги над сучасним нацизмом, що об’єднає все суспільство!

Перемогли тоді – Переможемо зараз!

Слава Україні! Героям Слава!