МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Участь студентів Хмельницького економіко-правового фахового коледжу та Інституту МАУП у фольклорно-етнографічному фестивалі «Від Різдва до Водохреща».

 

Студенти колективу «Літературна студія» Хмельницького економіко-правового фахового коледжу та Інституту МАУП взяли участь у фольклорно-етнографічному фестивалі «Від Різдва до Водохреща», який проходив у форматі онлайн з 1 грудня 2023 року по 19 січня 2024 року в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка.

Фестиваль організовано з метою підтримки українського аматорського мистецтва, відтворення, популяризації та збереження народних звичаїв, свят, традицій та обрядів, сприяння розширенню мистецько-художнього світогляду учасників, збагачення їхньої духовності.

Фестиваль проводився у двох категоріях: «Професіонали» та «Аматори» за різними номінаціями.

Серед тих, хто взяв участь у Фестивалі – представники різних вікових категорій – діти, молодь, люди старшого віку – всього 483 заявки. Свій творчий доробок представили мешканці 22-х областей України. Найбільшу активність виявили кияни (83), мешканці Тернопільської (71), Одеської (63) та Харківської (42) областей.

Збереження українських звичаїв і традицій є складовою освітнього процесу Хмельницького економіко-правового фахового коледжу та Інституту МАУП. Для студентів проводяться тематичні заходи. Також студенти активно долучаються до конкурсів, які проводяться в інших освітянських закладах.

Колектив «Літературна студія» (учасники: Дарія Маначин, Наталія Маначин, Катерина Присяжнюк, Дарія Атаманчук, Софія Ямборко, Юлія Шаргун, Олександр Семенюк, Олександр Полинчук, Артем Осіпов, Світлана Приймак, Іванна Вибодовська, Юлія Срібна, Валерія Сова) Хмельницького інституту МАУП нагороджено Дипломом за участь у фольклорно-етнографічному фестивалі «Від Різдва до Водохреща» в номінації «Театральне мистецтво», категорія «Аматори.

 

Дякуємо студентам за цінний внесок у підтримку та розвиток українських звичаїв, що вони проявляють через свою активну участь у традиційних заходах, заходах громадськості та ініціативах, спрямованих на збереження та популяризацію національної культурної спадщини.