МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Хмельницький інститут МАУП отримав відзнаку від Національного банку України за участь у благодійній акції «СМІЛИВА ГРИВНЯ».

В Україні проходила Благодійна акція «Смілива гривня» – це благодійна ініціатива зі збору монет, мета якої об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії. Хмельницький інститут МАУП також долучився до акції. І за допомоги студентів та викладачів зібрав чималу суму коштів та передали в Національний банк України. Як прозвітував Національний банк було зібрано 4,3 мільйона гривень монетами  учасниками акції на допомогу Збройним Силам України.


Кожен міг передати для допомоги українським військовим монети номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5, 10 гривень через широку мережу банків-партнерів: ПриватБанк, Ощадбанк, ПУМБ.

В акції взяли участь більше 2,5 тис навчальних закладів з усіх куточків України, навіть з окупованих територій. До ініціативи долучалися насамперед діти та молодь. Благодійні збори коштів також відбувалися серед жителів громад та в робочих колективах.

 

#РАЗОМДОПЕРЕМОГИ