МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Храмі Хмельницького інституту МАУП у Вербну неділю відбулося святкове Богослужіння.

Після Лазаревої суботи, в останню неділю перед святом Христового Воскресіння, Православна Церква урочисто святкує Вхід Господній до Єрусалиму. Велелюдний Вхід Спасителя в Єрусалим був вступом Його на шлях Хресних страждань. Про цю подію розповідають у своїх Євангеліях всі чотири євангелісти (див. Мф 21:1-11; Мк 11:1-11; Лк 19:29-44; Іоанна 12:12-19). Ми називаємо цей день також Неділею Ваій, або в нашій традиції – Вербною Неділею.

9 квітня 2023 року, у Вербну неділю, свято Входу Господнього до Єрусалима, віряни прийшли до Каплиці Святого Рівноапостольного Князя Володимира на святкове Богослужіння.

Отець Андрій зазначив, що під час повномасштабної війни наші герої наслідують жертовність Христову, свідомо йдучи на випробування й труднощі, часто жертвуючи власним життям, аби захистити тих, кого люблять.

 

Священник та усі віряни піднесли молитви до Бога за захисників Батьківщини, за перемогу України та за весь наш український народ, а також отець Андрій освяченою водою окропив гілля верби, які віряни в цей день принесли до храму.