МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

 

30 червня 2020 року у Хмельницькому інституті та коледжі МАУП відбулася урочиста і радісна подія – випуск студентів.

     98 студентів отримали дипломи: студенти денної форми навчання Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП, бакалаври та магістри денної і заочної форм навчання Хмельницького інституту МАУП. 

     Сьогоднішній день провів межу між дитинством і самостійним життям. На святі переплелися біль розлуки і світлі надії, сум розставання з одногрупниками та радість зустрічі з майбутнім. Нині прощаються з рідним коледжем та інститутом студенти, які підуть у самостійне життя, розбудовуватимуть молоду Українську державу, примножуватимуть славу українського народу.
     На урочистому врученні були присутні представники громадських установ, викладачі, студенти, батьки і друзі випускників. Свято розпочалось з вітального слова директора Хмельницького інституту МАУП Леоніда Григоровича Білого.

     З вітальним словом виступив завідувач кафедри теології та українського православ’я, кандидат богословських наук, секретар Хмельницької єпархії, протоієрей Олександр Дацюк. Настоятель Каплиці Святого Рівноапостольного Князя Володимира отець Андрій промовив молитву за студентів-випускників та усіх присутніх.

     Усі бажали випускникам бути професіоналами своєї справи і завжди звертатися за порадами, які з радістю нададуть їм педагоги нашого Інституту.
На святі звучали гімн України і гімн Академії. Під гімн Академії відбулося вручення дипломів.
Ми пишаємося своїм закладом вищої освіти і горді за своїх випускників.

Тож у добру путь, наші випускники, і нехай він буде щасливим!