МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбулося урочисте вручення дипломів

 

У Хмельницькому інституті МАУП відбулося урочисте вручення дипломів. День, який мав стати для усіх святом, але війна розставила свої пріоритети і всі урочисті миті нашого життя, ми будемо відзначати після найголовнішого свята – Дня Перемоги!

На урочистому заході дипломи отримали 114 студентів денної та заочної форм навчання. Серед випускників мали бути двоє Героїв: Ігор Карчевський та Євген Казіміров, обоє офіцери запасу і з першого дня війни з’явились до військкомату.

Ігор Карчевський – полковник, кандидат психологічних наук, ветеран війни у Афганістані, брав участь в ООС, героїчно загинув у боях під Києвом.

Євген Казіміров був бойовим штурманом авіації України. Його літак піднімався по три­возі авіанападу на аеродром у Жулянах, потім по Житомирському напрямку був повітряний бій. Євген Казіміров ціною власного життя врятував від повітряної атаки село Довбиш Новог­рад-Волинського району.

Ворог забрав життя людей прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль...

Під час таких важких випробувань надзвичайно важливо мати опору яка дає сили для боротьби. Для наших випускників такою опорою тепер буде їх освіта. Ми віримо, що кожен зможе реалізувати себе у професії, пройти свій шлях гідно. На цьому ми не ставимо крапку – це тільки початок нашої історії, ми тепер назавжди поєднані спільною ALMA MATER – Міжрегіональною академією управління персоналом.