МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбулось урочисте вручення дипломів.

 

30 квітня 2022 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулося урочисте вручення дипломів.

У цей день  у нас не було свята, як це буває завжди, тому що багато наших студентів та випускників зараз знаходяться на фронті. Деякі Інститути МАУП перебувають на територіях де ведуться активні бойові дії, а деякі на тимчасово окупованих територіях і у цей час їх найважче. Ми солідарні з усіма, підтримуємо, співпереживаємо та рухаємося до перемоги разом.

Захід відбувся у змішаному режимі, той хто не зміг сьогодні бути у Інституті доєднався до нас через платформу Zoom. До випускників звернувся директор Хмельницького інститут МАУП Леонід Білий, заступник декана гуманітарно-економічного факультету Богдан Кіщенко та завідувачі кафедр.

 

Під час таких важких випробувань надзвичайно важливо мати опору яка дає сили для боротьби. Для наших випускників такою опорою тепер буде їх освіта. Ми віримо, що кожен зможе реалізувати себе у професії, пройти свій шлях гідно. На цьому ми не ставимо крапку – це тільки початок нашої історії, ми тепер назавжди поєднані спільною ALMA MATER – Міжрегіональною академією управління персоналом.