МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому економіко-правовому фаховому коледжі МАУП відбулись батьківські збори.

16 березня 2024 року традиційно в Хмельницькому економіко-правовому фаховому коледжі МАУП відбулись батьківські збори для батьків студентів першого та другого курсів.

На батьківських зборах були розглянуті питання:

1. Про результати сесії за І семестр 2023-2024 навчального року та поточну успішність за ІІ семестр.

2.  Про підготовку студентів, що планують вступати на бакалаврські освітні програми, до складання Національного мультипредметного тестування (НМТ).

3. Про систему оцінювання знань студентів Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП.

Перед батьками виступили науково-педагогічні працівники, які викладають в групах коледжу: Авсієвич А.В., Олійник В.В., Гуменюк А.Ф., педагог- організатор- Доротюк О.М. та куратори груп: Стребкова Л.М., Оліх Г.І.

На батьківських зборах були обговоренні питання відвідування занять, результати успішності, поведінка студентів на заняттях та в гуртожитку. Із зацікавленістю батьки ознайомились з інформацією щодо роботи, яка проводиться в коледжі з метою підготовки до НМТ.  Були доведені вимоги до системи тестування, процедура реєстрації на НМТ, організація проведення НМТ в 2024 році. Також батьки студентів першого та другого курсу були ознайомлені з системою оцінювання знань студентів  відповідно до Положення про оцінювання навчальних досягнень студентів.

Традиційне проведення батьківських зборів дає можливість співпраці викладачів, кураторів з батьками студентів, налагоджує позитивну мотивацію до освітнього процесу, а також сприяє процесу профорієнтації.