МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Традиційні колядки та щедрівки у Хмельницькому інституті МАУП

 

Щедрик, щедрик, щедрівочка,

Прилетіла ластівочка,

Стала собі щебетати,

Господаря викликати….

 

Коли приходить зима, випадає перший сніг та наступають морози, ми неодмінно починаємо чекати та готуватися до Новорічних та Різдвяних свят: заздалегідь готуємо подарунки, продумуємо, як і з ким будемо святкувати.

У Хмельницькому інституті МАУП, який носить ім’я Блаженнійшого Митрополита Володимира і на території якого збудовано Храм, Різдвяні Свята завжди відзначаються з особливим трепетом та шаною.

Цей рік не став виключенням і студентсько-викладацька спільнота з 6 грудня розпочала традиційне відзначення усіх Різдвяних Свят: Святого Миколая (благодійна акція «Стань Святим Миколаєм), Андрія Первозванного (Андріївські вечорниці) і звичайно на Різдво та Водохрещу традиційні колядки та щедрівки.

Студенти Інституту та Коледжу розпочали щедрування-колядування з виконання твору Миколи Леонтовича «Щедрик» у кабінеті директора Інституту Леоніда Білого.

Затишне приміщення Інституту сповнилося гарним юнацьким співом та звуками різдвяних дзвоників. Колядники виконали: «Добрий вечір тобі, пане господарю», «Ой, сивая тая зозуленька», «Нова радість стала», «Коляд, коляд, колядниця».

Виконавши колядку «Сумний Святий вечір» спільно з настоятелем Каплиці імені Святого Володимира отцем Андрієм, колядники у молитві згадали воїнів, які боронять нас від ворога і тих, що віддали своє життя у цій боротьбі.

Студенти та викладачі Інституту дбають про збереженню культурної спадщини, передачі традицій від покоління до покоління.

Нехай ці традиції тривають, нагадуючи нам про важливість єднання, доброти, віри та надії.

Добрий вечір тобі, пане господарю, радуйся!

Ой радуйся, земле, Син Божий народився!...

#ВсеБудеУкраїна