МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП триває Тиждень мужності.

У Хмельницькому інституті МАУП з 4 по 8 грудня 2023 року до Дня Збройних Сил України відбувається Тиждень мужності, в рамках якого заплановано ряд заходів.

6 грудня відзначають своє професійне свято Збройні Сили України. У найважчий для України час на захисті наших життів стоять незламні, мужні наші чоловіки та жінки, які служать в Збройних Силах України. Вони ціною власних життів здобувають свободу для мільйонів українців. Ми щиро висловлюємо вдячність Збройним Силам України за сумлінне виконання військового обов’язку, за відвагу, самопожертву і непереможний характер. А також переконані що ЗСУ і надалі надійно захищатимуть нашу державу і будуть прикладом самовідданості і героїзму.

Студенти Хмельницького економіко-правового коледжу та інституту МАУП взяли участь у перегляді та обговоренні документального фільму «Битва за Київ» воєнного журналіста телеканалу «1+1» Андрія Цаплієнка.

Фільм відновлює хронологію подій та розповідає раніше невідомі факти про те, що відбувалось у Києві та області, починаючи від 24 лютого і до дня деокупації Київщини.

Битва за Київ — одна з ключових битв у ході російського вторгнення в Україну 2022 року. Наступ російських сил на Київ відбувався з північно-західного напрямку, з боку Чорнобильської зони відчуження та Білорусі, бої з російськими ДРГ з початку вторгнення відбуваються переважно на обох берегах Дніпра. Станом на 1 квітня 2022 року бої велися лише за передмістя Києва. В самому Києві бої велися лише з диверсійно-розвідувальними угрупуваннями. Російським військам була завдана нищівна поразка і сили вторгнення були вимушені відступити. Від 1 квітня тривала зачистка населених пунктів від залишків російських угрупувань. Після закінчення боїв за Київ Росія продовжила обстріли столиці.