МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти Хмельницького інституту МАУП написали листи на фронт.

Під час Першої і Другої світових воєн листи від рідних були очікуваною і цінною реліквією для військових на фронті. В Україні, що перебуває у стані війни з росією з 2014 року, теж з’явилася така традиція. Малі й дорослі українці пишуть і надсилають листи не лише знайомим солдатам, адже хочуть подякувати всім захисникам і захисницям, а також розповісти, як цінують їхній вчинок.

Подяка за захист та врятовані життя, побажання вберегтися від ворожих куль та снарядів, впевненість, що перемога вже близько – про це українським захисникам написали студенти Хмельницького економіко-правового коледжу та Хмельницького інституту МАУП в своїх листах.

Дякуємо усім, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини!

Дякуємо, що бережете рідну країну від ворога!

Дякую, що ви захищаєте нашу землю від ворожої навали! Я вас люблю. Я хочу, щоб ви вернулися живими. Ви мої герої. Слава Україні! Героям слава!

Привіт, Воїне! Дуже хочу, щоб Ти повернувся живим! Я впевнена, що наша Україна переможе!

Завдяки вашій мужності, хоробрості, відвазі ми маємо змогу навчатися. Слова вдячності — це найменше, що ми можемо зробити для вас.

Любий воїне! Дякую за спокійний сон, за те, що можу бачити й обіймати своїх рідних та близьких людей, що можу посміхатись, можу навчатись. Якщо втратиш віру і надію, згадай, що ти вже ГЕРОЙ для кожної людини, якій даруєш життя кожного дня. Бережи себе, та повертайся живим! Твоя родина чекає на тебе і молиться за тебе, а я приєднуюся до них. Слава Україні! Слава нації! Все буде Україна!

Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього! Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми - непереможні!