МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У рамках Тижня мужності у Хмельницькому інституті МАУП відбулися спортивні змагання «Козацькі забави»

День Збройних Сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. Адже українські воїни щодня, щогодини, щохвилини боронять нашу землю від росіян, відбиваючи атаки й проводячи наступальні операції для звільнення територій.

Від імені всього колективу Хмельницького правового фахового коледжу та інституту МАУП хочемо подякувати нашим Захисникам та Захисницям за кожен прожитий день під українським прапором, за можливість розмовляти українською мовою, думати й мріяти про щасливе майбутнє. Бажаємо кожному з Вас повернутися додому неушкодженими та принести з собою  таку бажану перемогу!

Схиляємо голови перед полеглими в боях за вільне майбутнє нашої країни серед яких є наші студенти та випускники. Пам’ять про них збережемо у віках. Вони – наші герої і водночас наш біль.

Студенти традиційно до Дня Захисника України провели спортивне свято «Козацькі забави». Було сформовано дві команди «Козаки Коледжу» та «Отамани Інституту». Учасників оцінювало журі до складу якого увійшли: директор Хмельницького інституту МАУП – Леонід Григорович Білий, військовослужбовець ЗСУ, студент Хмельницького інституту МАУП Владислав Богомаз, заступник декана гуманітарно-економічного факультету – Богдан Миколайович Кіщенко, доцент кафедри права та правоохоронної діяльності Юрій Степанович Петлюк.

З вітальним словом виступив директор Хмельницького інституту МАУП Білий Л.Г., який привітав наших воїнів та нагадав студентам, як наразі важливо підтримувати наших захисників. Студенти продемонстрували свої силові здібності, знання в історії України, а також свою спритність та вправність. Наші козаки та україночки ліпили вареники, співали українські пісні,  вшановуючи славні традиції.

 

У напруженій боротьбі перемогу здобула команда «Козаки Коледжу»!

Багато наших студентів служать у лавах ЗСУ, Національної поліції України, Національної гвардії України та зараз знаходяться на фронті. Пишаємось нашими студентами!!! Ви – сучасні герої, якими  пишається не лише Україна, а й увесь світ! Нехай Господь береже Вас!

Слава Україні! Героям Слава!