МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Науково-педагогічним працівникам Хмельницького інституту МАУП оголошено подяку Хмельницького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України.

Відповідно до Рішення 38-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО дата 20 вересня оголошена Міжнародним днем студентського спорту. Цього року Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед студентів до Міжнародного дня студентського спорту проводився в рамках ініціативи «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України одночасно у всіх регіонах України у закладах вищої освіти (далі - Захід), з метою: формування здорового способу життя та широкого залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом; підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я студентської молоді; популяризації та подальшого розвитку видів спорту та рухової активності серед студентів.

Заклади вищої освіти Хмельницької області активно долучилися до участі у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході серед студентів до Міжнародного дня студентського спорту. Всього брали участь у заході 1103 здобувачів вищої освіти.

Студенти Хмельницького інститут МАУП активно долучилися до заходів.

За пропаганду здорового способу життя, за популяризацію та розвиток студентського спорту у Хмельницькій області, за чудовий приклад підтримання гарної фізичної форми незалежно від життєвої ситуації, за патріотизм, плідну співпрацю, високий професіоналізм, за надані інформацію та фотоматеріали про відзначення Міжнародного дня студентського спорту оголошено ПОДЯКУ:

Білому Леоніду Григоровичу – директору Інституту,

Осмоляну Віталію Анатолійовичу – декану гуманітарно-економічного факультету,

Тузу Сергію Петровичу – старшому викладачу кафедри економіки, управління та туризму,

Ясінській Аллі Антонівні – педагогу-організатору.