МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Подвиг Героїв Крут вшанували у Хмельницькому інституті

 29 січня 2018 року у Хмельницькому інституті МАУП з нагоди 100-річчя подвигу Героїв Крут відбувся пам’ятний захід. У заході взяли участь директор Хмельницького інституту МАУП Білий Л.Г., директор Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП Парандій В.О., викладачі та студенти.

 До цієї пам’ятної дати було проведено Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «День Соборності України: історико-політологічні дискусії (до 100-річчя бою під Крутами (29.01.1918)» та видано Збірник наукових праць, присвячений пам’ятним подіям періоду Української революції.

У пам’яті кількох народів зберігається історія про 300 героїв, що загинули, захищаючи свою землю від нападників. У давніх греків це були 300 спартанців при Фермопілах, у грузинів – 300 арагвійців на підступах до Тбілісі, а в українців – 300 козаків під Берестечком та 300 юнаків під Крутами.

 

У бою під Крутами полягли київські студенти й учні, що 1918-го стали на захист незалежності своєї Вітчизни.

З промовою про пам’ятні події виступив директор Хмельницького інституту МАУП Л.Г. Білий.

У ході заходу здійснено поминальний молобень у память про загиблих за рідну землю і показ відеоролика «Бій під Крутами», присвяченого вшануванню памяті Героїв Крут.