МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти Хмельницького інституту та коледжу відвідали міську раду


     На початку екскурсії студентів привітала та побажала пізнавально провести час керуючий справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій.
Під час першої частини екскурсії зі студентами працювала співробітник музею історії міста Хмельницького Вікторія Папонова. Вона розповіла присутнім про будівлю міської ради, історію становлення місцевого самоврядування та керівників Проскурова, а згодом Хмельницького.

     Далі студенти працювали із Юлією Сергіївною в сесій залі Хмельницької міської ради. Керуюча справами ознайомила всіх із структурою міської ради, складом депутатського корпусу. Наголосила на важливості освіти, вмінні ставити собі задачі та досягати мети.

     В ході роботи студенти шляхом голосування із свого числа обрали міського очільника, ним став Нікулін Владислав, який призначив секретаря – Білусяка Богдана. Під час спілкування із тимчасово обраним мером першокурсників цікавили питання будівництва сміттєпереробного заводу, очистка Південного Бугу, розвитку спортивної інфраструктури міста, капітального ремонту доріг, підвищення рівня життя та інші. Обговорили також позитивні риси, якими має володіти міський голова, щоб якісно працювати на користь громади міста.
Окремо керуючий справами зупинилася на освітніх програмах для молоді, які запроваджуються міською владою. Кожен бажаючий може обрати цікавий для себе напрям, адже молодіжні проекти мають різні спрямування – політичні, бізнесові, освітні.

     Також студентам було цікаво послухати про можливість стажування в структурних підрозділах міської ради. За результатами стажування усі учасники потрапляють до кадрового резерву міської ради, який передбачає подальше працевлаштування за умови наявності вільних вакансій.
Студентам також розповіли про офіційну символіку Хмельницького (герб і прапор міста, хоругву (штандарт) міського голови) та історичний Державний Прапор України, який віднедавна зберігається у Хмельницькій міській раді.

     Під час екскурсії Юлія Сергіївна наголосила, що якщо наполегливо працювати зараз, то з часом кожен із присутніх юнаків і дівчат зможе прийти працювати депутатом міської ради чи навіть міським головою Хмельницького.
Дякуємо за пізнавальну екскурсію!