МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти Хмельницького здійснили навчально-пізнавальну екскурсію до Кам'янець-Подільського

      Студенти спеціальності «Туризм» Хмельницького інституту та коледжу під керівництвом завідувача кафедри теорії та практики туризму Володимира Дмитровича Коцюка 9 жовтня здійснили навчально-пізнавальну екскурсію до м. Кам'янець-Подільського.
     Під час поїздки студенти відвідали такі популярні та цікаві туристичні об’єкти як  Пам'ятник воїнам-афганцям, Новопланівський міст, площу Вірменський ринок, побували в Кам'янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

     Також студенти відвідали Собор святих Апостолів Петра і Павла, який є одним із найстаріших релігійних об’єктів міста. З описів костелу відомо, що він був побудований в 1375 році з дерева, за часів першого кам’янецького єпископа, домініканця Вільгельма.

     Найбільш цікавим об’єктом для студентів виявилась Кам'янець-Подільська фортеця, відома з XIV століття як частина оборонної системи міста Кам'янець, колишньої столиці Подільського князівства XIV–XV ст., Подільського воєводства XV–XVIII ст., а далі Подільської губернії (1793–1924 pp.). Захоплюючу екскурсію фортецею провела Алла Миколаївна Ковальчук, завідувач художнього відділу Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.

  І на завершення студенти відвідали арт-кав’ярню “Кава від поліцмейстера” в центрі історичної частини Кам’янця-Подільського, яка гідна називатися музеєм. Заклад увійшов до 100 найкращих кав’ярень України і пропонує насолодитися кавою, якої тут подають до сорока видів, духмяною випічкою і європейською кухнею