МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

На території Хмельницького інституту відбулися зйомки фільму-вистави «Пам’ятники Богдану оживають»

 

Фільм-вистава Пам’ятники «Богдану оживають» - це мистецький проєкт, що створюється у місті Хмельницькому за підтримки Українського культурного фонду та сприяння Управління культури і туризму Хмельницької міської ради.

У рамках проєкту до 425-річного ювілею Богдана Хмельницького створюється фільм-вистава, присвячений великому гетьману. В його основі лежить театралізоване вуличне дійство, в якому будуть задіяні не лише учасники різних мистецьких колективів, але й представлено новий напрям хорового мистецтва – «хоровий театр».

Загалом у проєкті беруть участь близько сімдесятьох митців. Це і монотеатр «КУТ» в особі народного артиста Володимира Смотрителя, актори обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького, театр вогню і світла «ZLights» Міського будинку культури, танцювальний колектив «Веснянка», музиканти Хмельницької обласної філармонії, а також колектив, де, власне, і народилась ідея такого театралізованого вуличного дійства, Хмельницький академічний муніципальний камерний хор, на чолі з заслуженим діячем мистецтв України Ігорем Цмуром.

Фільм-вистава знімається у декількох локаціях і однією з них став Хмельницький інститут.

Онлайн-прем’єра фільму-вистави відбудеться 26 вересня 2020 року, у День міста Хмельницького.

 

Фото з офіційної сторінки проекту: https://www.facebook.com/hetman425/