МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбувся мітинг-реквієм на вшанування пам’яті про жертв Голодомору 1932-33 років.

Щороку в четверту суботу листопада Україна та увесь світ вшановують пам’ять жертв Голодоморів. В 2023 році ця дата припадає на 25 листопада.  Напередодні  Хмельницький інститут та Хмельницький економіко–правовий фаховий коледж провели захід «День пам’яті жертв голодомору»,  де розповіли студентам про  трагічні події 1932-1933 рр. 

Цього року ми вдруге вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями Росії проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

Голодомор 1932-1933 років – одна з найтрагічніших сторінок української історії, яка поглинула мільйони безневинних – не підлягає забуттю. В Україні є давній звичай – у пам’ять про померлу людину запалюють свічку. Тож давайте долучатися в цей день о 16.00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання. Згадаємо про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів. Нехай на  підвіконнях осель українців запалають свічки і лампадки, нехай уся Україна схилить голови у загальнонаціональній хвилині мовчання.

 

«Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо!»