МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом


7 травня 2021 року студенти Хмельницького економіко-правового коледжу та Інституту МАУП взяли онлайн-участь у національно-патріотичному заході, який проводила Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека.

Дана патріотична зустріч «Хай пам’ять про війну нас всіх єднає» відбулася з нагоди Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Запрошені ветерани Великої Вітчизняної війни (Єлевич Зельман Абрамович, ветеран Великої Вітчизняної війни, нагороджений трьома орденами «Червоної Зірки», двома орденами Богдана Хмельницького, медалями «За бойові заслуги», «За відвагу» та іншими нагородами; Степанець Галина Іванівна, дитина війни, відповідальний секретар Хмельницької обласної ради організації ветеранів України, освітянка, Відмінник освіти, Почесний ветеран України, нагороджена Орденом Трудового Червоного Прапора) згадували із болем у серці і сльозами на очах ті страшні роки.

З вітальними словами виступили: Катеринчук Олександр Григорович, головний спеціаліст державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО; Наконечний Олексій, капітан військової частини А4239.

 

Ми схиляємо голови перед сивочолими ветеранами. Міцного здоров’я Вам, благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє нашої України! Зі святом, дорогі ВЕТЕРАНИ!