У свої 19 років Максим Бевза, випускник Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП, рятує життя та вчить цього інших
Завжди привітний, надзвичайно розумний та активний – так про Максима говорять викладачі та студенти Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП.
Навчаючись у нашому Коледжі на спеціальності «Туризм» був переможцем багатьох конкурсів, змагань та олімпіад.
Максим очолює Хмельницький осередок ГО Спілка молоді України, є лауреатом премії Верховної Ради України за внесок молоді в розвиток парламентаризму та місцевого самоврядування, колишній добробатівець. А зараз він захисник України та рятувальних українських життів — бойовий медик.
Уже у 15 років Максим став головою Хмельницького осередку Спілки молоді України.
Сам Максим Бевза ніколи не мріяв стати військовим, однак він, як і вся українська свідома молодь, яка виросла під час війни, розумів, що коли ситуація погіршиться, доведеться бути до цього готовим. Він пройшов курси на базі медичного добровольчого батальйону Госпітальєри.
За тиждень до вторгнення окупантів Максима відправили на перше бойове завдання поблизу Мар’їнки разом з іншими Госпітальєрами. Зараз він має досить багато фактичного досвіду роботи під час бойових дій, тож йому доручають проводити заняття з медиками-новобранцями.
Живе зараз хлопець із девізом: “Вогонь запеклих не пече!” Й у найскладнішу мить бойових дій думає лише, як врятувати хлопців та дівчат. Адже він — частина великої родини патріотів і має виконувати свою функцію.
Минулого року Верховна Рада України проводила конкурс, де учасники мали поділитися своїм баченням майбутнього та розповісти, який внесок вони зробили в розвиток парламентаризму та місцевого самоврядування. Серед сотень учасників обрали лише десять переможців, серед них опинився і Максим Бевза.
Хвилюємося за Максима та просимо Божого захисту для нього та усіх, хто захищає Україну від ворогів.
При підготовці матеріалу було використано інформацію розміщену у відкритому доступі: https://vikna.tv/istorii/rozpovidi/vogon-zapeklyh-ne-peche-u-svoyi-19-rokiv-ryatuye-zhyttya-ta-vchyt-czogo-inshyh-istoriya-bojovogo-medyka/?fbclid=IwAR3dwoplNdEfr1y4GbQdkxR_j9iFGseT18_Qds-zmk7auM_03Cjk2gmK_Vc