МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
Студенти Хмельницького інституту відзначили 147-річчя від дня народження Лесі України

13 лютого 2018 року студенти Хмельницького економіко-правового коледжу та Інституту МАУП взяли участь у літературному заході «Правдива іскра Прометея» до дня народження Лесі Українки, який відбувся у Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва. 
 
Для студентів проведено міні-лекцію про життєвий і творчий шлях славетної письменниці українського народу Лесі Українки. Бесіда відбувалася з використанням інтерактивних технологій.
На території Хмельницького інституту красується Алея української духовності (відкрита у 2010 році на Покрову), де серед пам’ятників українських постатей є гарний пам’ятник Лесі Українки. У ході проведення літературних заходів, присвячених видатній поетесі, студенти покладають квіти до пам’ятника.
25 лютого усе прогресивне людство відзначає 147-річчя дочки українського народу – Лесі Українки.
 
Багатогранний талант Лесі виявився у багатьох сферах літературної діяльності: поетеса, драматург, критик, публіцист, прозаїк. Самоосвіта, феноменальні здібності до мов, широке коло художнього та наукового читання зробили Лесю Українку однією з найпередовіших постатей свого часу, слава яких є нетлінною.
Історія її життя могла б стати основою для величної драми. Водночас могла б прислужитись і найсвітлішій поезії «во славу міці духу людського». 
Ніхто не будив у людини почуття власної гідності з такою гостротою й ніхто не кликав до бою в оборону своєї свободи так, як вона: «Я честь віддам титану Прометею, Що не творив своїх людей рабами».