МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Колектив «Літературної студії» Хмельницького економіко-правового фахового коледжу та Інституту МАУП отримав Диплом ІІІ ступеня за перемогу у фольклорно-етнографічному фестивалі «Від Різдва до Водохреща»

Цьогоріч з 7 грудня 2022 року до 20 січня 2023 року проводився фольклорно-етнографічний фестиваль «Від Різдва до Водохреща» серед учнів, студентів, громадян України та інших держав.

Даний фестиваль організовано Навчально-методичним центром соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів, що є структурним підрозділом Київського університету імені Бориса Грінченка.

Фольклорно-етнографічний фестиваль проводився дистанційно у двох категоріях – «Професіонали» та «Аматори».

У кожній номінації було створено журі з числа провідних фахівців за відповідними номінаціями. Журі фольклорно – етнографічного фестивалю переглянуло та прослухало всі виступи учасників і визначило переможців у кожній номінації.

Журі оцінювало виступ колективів за наступними критеріями:

 - автентичність;

 - рівень виконавської майстерності;

 - атрибутика, костюми;

 - самобутність.

Колектив «Літературної студії» (учасники: Дарія Маначин, Наталія Маначин, Катерина Присяжнюк, Софія Ямборко, Юлія Шаргун, Олександр Семенюк, Олександр Полинчук, Тетяна Костюк) Хмельницького економіко-правового фахового коледжу та Інституту МАУП взяв участь і здобув перемогу у фольклорно-етнографічному фестивалі «Від Різдва до Водохреща» в номінації «Театральне мистецтво» категорія «Аматори.


 

Вітаємо усіх учасників!

Все буде Україна!

Україна Переможе!