МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Гуртожиток знаходиться за адресою: 29015, м. Хмельницький, проспект Миру 101А.

Загальна площа гуртожитку - 1093,5 кв.м., вмісткість - 126 місць.

Станом на 01.06.2024 р. вільних місць - 15.

Гуртожитком забезпечені всі бажаючі здобувачі освіти.

У 2023-2024 н.р. поселення для студентів 1 курсу здійснюється зі знижкою (600 грн в місяць). Вартість проживання для студентів 2-4 курсів встановлено у розмірі 700 грн. за місяць.

Відео про гуртожиток

 

Студентський гуртожиток інституту призначений для проживання на період навчання іногородніх студентів  (далі – Студенти), а також Студентів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання.

У гуртожиток можуть бути поселені іногородні Студенти заочної форми навчання на період проведення екзаменаційної сесії, іногородні абітурієнти на період проведення вступних випробувань, а також абітурієнти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання.

Поселення Студентів до студентського гуртожитку здійснюється рішенням директора інституту за погодженням з органами студентського самоврядування на підставі ордерів відповідно до Житлового кодексу України. При поселенні укладається угода (контракт) на проживання.

Студентський гуртожиток знаходяться в підпорядкуванні інституту.