МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбувся мітинг-реквієм «Герої не вмирають…Просто йдуть…»

     22 лютого 2021 року в Хмельницькому інституті МАУП з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні було проведено мітинг-реквієм. У заході взяли участь директор Хмельницького інституту МАУП Л.Г.Білий, викладачі, студенти, духовенство.
     Події останніх місяців 2013 року початку 2014 року перетворилися у справжню національну стихію, в якій передався найтонший подих душі нашого народу. Пробудилася приспана роками національна свідомість людей.

     Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість з них молоді, сильні. Ті, які лише починали жити.

     Присутнім були продемонстровані відеоролики про ті буремні події: «Небесна сотня», «Юні ангели», «Я живий» та ін.
     З промовою до присутніх звернувся директор Інституту Леонід Білий та протоієрей, завідувач кафедри теології та українського православ’я  Олександр Дацюк.

    Подвиг героїв Небесної сотні, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі…