МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти Хмельницького інститут МАУП долучились до флешмобу  «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру.

 

6 квітня у світі відзначається – Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру (International Day of Sport for Development and Peace). 23серпня 2013 р. Генеральна Асамблея ООН одноголосно ухвалила резолюцію,у якій зазначалося, що «здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність – запорука загального процвітання й добробуту». Також 7 квітня, світ відзначає Всесвітній день здоров’я.

Студенти  Хмельницького інституту МАУП і студенти Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП у супроводі викладача фізичного виховання Туза Сергія Петровича та заступника декана гуманітарно-економічного факультету Кіщенка Богдана Миколайовича прийняли участь у флешмобі «White card», про проведення якого оголосила  Українська федерація «Спорт заради розвитку» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров’я.

Спорт на благо миру та розвитку – це ключове формулювання згаданої міжнародної події, що підкреслює важливість і необхідність такого виду загальнолюдської діяльності для суспільства, держави, урядових і неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність – запорука благополуччя та процвітання людини.

Основна мета флешмобу «White card» - єднання з міжнародною спільнотою та всією Україною з метою усвідомлення унікальної здатності спорту згуртовувати людей навколо ідей миру, дружби і розвитку. Кожний з нас може показати «білу картку» заради миру і спокою в світі.

У 2024 році встановлено новий Національний рекорд у Флешмобі «White card» - понад 200 000 учасників.