МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Молодь за здоровий спосіб життя

29 листопада 2018 року студенти Хмельницького інституту МАУП взяли участь в акції до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, що була організована Хмельницьким обласним відділенням Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД». Даний захід відбувся у Хмельницькому міському будинку культури, де молоді розповідали про загрози інфікування ВІЛ/СНІД, демонстрували соціальні ролики та роздавали тематичну літературу.

 


      1 грудня – День боротьби зі СНІДом і солідарності з ВІЛ-позитивними людьми. ВІЛ (Вірус імунодефіциту людини), потрапляючи в організм людини, руйнує її імунну систему і призводить до виникнення СНІДу (синдрому набутого імунодефіциту). В результаті організм людини не може більше протистояти будь-яким інфекціям.   

     Епідемія ВІЛ/СНІДу – серйозна проблема для України, так як вона займає одне із перших місць за динамікою розповсюдження ВІЛ-інфекції в Європі, випередила всі країни світу, окрім країни Африки, і займає 6 місце в світі.   

     На 1 листопада 2018 року у Хмельницькому обласному центрі профілактики та боротьби зі СНІДом на обліку знаходиться 2005 дорослих та 68 дітей.