МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

День Захисника України у Хмельницькому інституті МАУП

     16 жовтня 2019 року у Хмельницькому інституті МАУП відбувся захід, присвячений Дню захисника України у форматі круглого столу.
Зі вступним словом про національно-патріотичне виховання молоді виступив декан гуманітарно-економічного факультету Хмельницького інституту МАУП Коцюк Володимир Дмитрович.


     Викладач дисципліни «Захист Вітчизни» Туз Сергій Петрович провів студентам лекцію-бесіду на тему: «Покрова, козаки та День заснування УПА. Чому свято 14 жовтня таке важливе для українців?», де розкрив історію святкування знаменної дати 14 жовтня. Данілов Василь Михайлович, полковник Національної Академії прикордонної служби України імені Б. Хмельницького висвітлив про воєнні події, які відбуваються на теренах нашої держави. Володимир Войтюк, магістрант Хмельницького інституту МАУП, учасник Операції об’єднаних сил (ООС), боєць 8-го окремого полку спеціального призначення розповів про будні військовослужбовців у зоні проведення ООС.

  

  Студентський та викладацький колективи вели жваву розмову з запрошеними гостями про військові дії, що відбуваються на Сході України.
Студенти вдячні гостям за проведену дискусію.