МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

День українського добровольця в Хмельницькому інституті МАУП

 

14 березня в Україні відзначають день добровольця. Серед працівників, студентів, випускників Хмельницького інституту та Хмельницького економіко-правового  фахового коледжу МАУП чимало добровольців – це ті, що стали пліч-о-пліч захищати країну, рідних, близьких, земляків від російського війська.

Сьогодні національний календар відзначає свято всіх, хто повстав проти окупантів, чинить опір російській агресії. Тому за сприяння кафедри права та правоохоронної діяльності відбулася лекція-бесіда про сучасних добровольців та історію добровольчого руху в Україні, після чого студенти переглянули документальну стрічку «Жах, який важко уявити! БРИГАДА». Документальний фільм розповідає про оборону Харкова.

Останні дні лютого 2022 року для багатьох і досі – страшний сон. Найвищий рівень жаху, який лишень можна уявити. До Харкова прорвалася перша ДРГ – «Тигри», військові КамАЗи та бронетранспортери.

Як тривала оборона Харкова? Як вдалося захистити першу столицю від окупантів? Як і хто повстав проти росіян? Про все це у фільмі розповідають місцеві мешканці, які стали свідками злочинів рашистів,  і військові які пішли добровольцями у перші дні повномасштабного вторгнення.

А ще у цей день студенти Хмельницького інституту МАУП відвідали військовий госпіталь, передали нашим захисникам книги і солодощі. Побажали  одужання, скорішої перемоги, та повернутися як найшвидше до своїх рідних домівок.

Нині добровольцем став увесь Український народ: ті, хто прийшов до центрів комплектування та поповнив ряди Збройних Сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони; ті, хто всіляко допомагає захисникам і готовий стати до їхніх лав завтра. Наша готовність добровільно стати на захист України є вирішальною запорукою нашої перемоги.

Українські добровольці – це символ звитяги, самопожертви та героїзму.