МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

1 вересня – особливе свято! Традиційно цього дня в закладі пройшла урочиста лінійка з нагоди Дня знань.

          Завжди початок нового навчального року яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Перед початком урочистості голосно звучала українська музика, звідусіль лунали теплі поздоровлення!

          Свято відбулося на майданчику перед Інститутом. Це надзвичайно хвилюючий день для кожної молодої людини, яка стала студентом, адже саме з нього починається таємничий, цікавий і водночас нелегкий шлях пізнання.

          Теплими словами привітав студентів-першокурсників директор Інституту Білий Леонід Григорович, який наголосив, що заклад ставить перед собою особливу місію: виховання справжньої гідної української національно-патріотичної еліти, яка в майбутньому своїми зусиллями буде творити розмаїття української нації.

          В найбільш хвилюючий момент свята – вручення атрибутів студента – першокурсників привітали директор економіко-правового коледжу Парандій Валентина Олександрівна, декан гуманітарно-економічного факультету Коцюк Володимир Дмитрович, завідувачі кафедр та професорсько-викладацький склад.


          Свято продовжила молитва на благословення на добру справу та початок навчального року, яка завершилася кропленням святою водою усіх присутніх. МОЛИТВА ПЕРЕД ПОЧАТКОМ НАВЧАННЯ

          Звичайно, не залишилися поза увагою події, які відбуваються в Україні продовж останніх трьох років. Адміністрація, викладацький склад, студенти та гості свята вшанували пам’ять полеглих борців за свободу та незалежність України хвилиною мовчання.

          Завершилися урочисті збори пісенним подарунком для усіх присутніх від студентки-старшокурсниці Кирилюк Катерини.

          У цей день від всієї душі хочеться побажати студентам наснаги та енергії, натхнення та вагомих здобутків у навчанні за для розвитку рідної Української Держави.