МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбувся День відкритих дверей.

 

30 березня у Хмельницькому інституті МАУП та Хмельницькому економіко-правовому фаховому коледжі МАУП відбувся День відкритих дверей. Організацію заходу взяли на себе студентські ради Інституту та Коледжу. Атмосфера під час події була надзвичайно теплою та приємною, а доповідачі – щирими та відкритими.

Майбутні абітурієнти, які завітали на захід, мали змогу дізнатись усе про навчання та студентське життя, поспілкувавшись із адміністрацією Інституту та Коледжу, представниками кафедр: Антоніною Гуменюк, Аллою Авсієвич та Валентиною Олійник.

Представник Студентського самоврядування Влад Кісілевич розповів про навчання на освітніх рівнях «фаховий молодший бакалавр», «бакалавр» та «магістр» та про студентське життя. Також представники Студентських рад ознайомили абітурієнтів з матеріально-технічною базою провівши цікаву екскурсію закладом.

Секретар відбіркової комісії Алла Поліщук розповіла про особливості вступної кампанії у 2024 році, терміни вступної кампанії та можливості щодо подачі документів на різні спеціальності. На Дні відкритих дверей майбутні абітурієнти мали змогу поставити питання про організацію освітнього процесу до заступника декана Богдана Кіщенка та завідувача навчальної частини Лариси Стребкової та отримали вичерпні відповіді. 

Зазначимо, що це не перший день відкритих дверей у Хмельницькому інституті та коледжі МАУП. Наступна зустріч відбудуться у квітні.