МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбувся День відкритих дверей.

29 червня 2024 року у Хмельницькому інституті МАУП відбувся День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти, які завітали на захід, мали змогу дізнатись усе про навчання та студентське життя, поспілкувавшись із адміністрацією Інституту та Коледжу, представниками кафедр та студентського самоврядування.

Представники студентського самоврядування розповіли про навчання на освітніх рівнях «фаховий молодший бакалавр», «бакалавр» та «магістр», а також про студентське життя Коледжу. Абітурієнтів ознайомили з матеріально-технічною базою провівши цікаву екскурсію закладом.

Представники відбіркової комісії розповіли абітурієнтам про особливості вступної кампанії у 2024 року, терміни вступної кампанії та можливості щодо подачі документів на різні спеціальності. На Дні відкритих дверей майбутні абітурієнти мали змогу поставити питання до керівництва Інституту і Коледжу та отримати вичерпні відповіді. 

Зазначимо, що це не перший день відкритих дверей у Хмельницькому інституті МАУП. Наступна зустріч відбудуться вже 27 липня.